«1...910111213...24»

Felhasználó
11 éve
Már akartam új telefont. Idegesített az előző, hogy mindenre jó, csak telefonálásra nem. Konkrétan 3 hívásból 1 volt olyan kb., hogy megnyomom a zöld (felvevés) gombot, és lerakja automatice. Most van egy 4000 forintos tescos foschom, működik. Zsír.
Mellesleg. Be. Vagyok. Állva. Mint. A. Gerely... Nehéz írni... Sok a backspace...

Elit
11 éve
Vénuszt ki ivott már? :)

Felhasználó
11 éve
Én csak Mars-ot ittam.. Az a csokistej izé kisdobozba szívószállal, arra gondolsz? :D Tej- Kumisz párhuzamot nem merek húzni
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Elit
11 éve
Nem, a Vénusz egy ilyen fűszeres bor. :D Kibaszott finom, megéri venni egy üveggel. :D

Felhasználó
11 éve
Tabisat is megéri venni , mert a célnak megfelel. A különbség az ár között van , nameg hogy mennyire vagy igényes. Ebbõl látszik hogy igênytelen vagyok. ;)

Felhasználó
11 éve
Ma kicsit szakítottam az a rh+ vércsoportomhoz illő italokkal, és próbáltam azonosulni a finn-ugor népségekkel. Nos, a pannonhalmi bencések tudnak valamit... száraz vörösük után a kiszáradás jelei kezdtek rajtam mutatkozni, ezért végigbóklásztam egy mocskostrianonos nagyáruház polcsorainak pénzügyileg lesújtó és szemszájnakingerlő sorai között... sajnos teleki nem volt, de ajánlom szíves figyelmetekbea György-villa etyeki chardonnay-ját... érződik rajta a fahordóban érlelés, és kellemesen bizsergetnek a benne lévő szulfátok. Ez is száraz... ezért, ha éjszaka esetleg felébrednék a szomjúság miatt... nem lesz gondom, mert labanc vérem bespájzoltatott önmagammal egy(-négy) kis sört .

Felhasználó
11 éve
A Koccintóson is érezni a hordóban érlelt szőlő zamatját.

Felhasználó
11 éve
Jó dolog a száraz bor.. Főleg ha fröccs és akkor ihatsz annyit mint a gödény :D
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
11 éve
Három és fél hét után ismét ittam szeszesitalt. Bírtam volna tovább is, de ünnepelni kellett.

Felhasználó
11 éve
:D gratulálok. Valami gyengébbet vagy egyből a keményebbjét?
Legutóbb szerkesztve Master_of_Black által.
«1...910111213...24»